Świętokrzyskie czeka na Ciebie odc. 3

  • 30.08.2019, 10:37
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Świętokrzyskie czeka na Ciebie odc 3
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Miasto na siedmiu wzgórzach, "polskie Carcassonne", malownicze krajobrazy i setki kilometrów szlaków turystycznych. Tym razem w programie „Świętokrzyskie czeka na Ciebie!” odwiedzimy urokliwe miejsca w powiatach staszowskim, opatowskim, sandomierskim i ostrowieckim. Celem naszego cyklu edukacyjnego jest przekonanie Państwa, że na ziemi świętokrzyskiej, każdy znajdzie coś dla siebie i każdy odpowiedzialny jest za stan naszego środowiska.

Audycja jest  finansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w ramach konkursu pod nazwą „Świętokrzyskie czeka na Ciebie”. Kampania informacyjno-edukacyjna, produkcja i emisja filmu przyrodniczo-edukacyjno-turystycznego.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe