Świętokrzyskie czeka na Ciebie odc 1

  • 28.08.2019, 15:56
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Świętokrzyskie czeka na Ciebie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy na pierwszy odcinek programu w cyklu "Świętokrzyskie czeka na Ciebie!". Odwiedzimy powiaty: buski, pińczowski, jędrzejowski, włoszczowski i kazimierski, pokażemy unikatowe miejsca pod względem przyrodniczym i historycznym. To połączenie walorów przyrodniczych i kulturowych, daje wyjątkową mieszankę atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć.

Audycja jest  finansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w ramach konkursu pod nazwą „Świętokrzyskie czeka na Ciebie”. Kampania informacyjno-edukacyjna, produkcja i emisja filmu przyrodniczo-edukacyjno-turystycznego.

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe