PiS-BUS zaparkował w Ostrowcu

  • 27.08.2019, 15:00
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W Ostrowcu Świętokrzyskim,  na parkingu przy Al. Jana Pawła II, w  południe, 27 sierpnia zaparkował PiS-BUS. W spotkaniu z lokalnymi mediami uczestniczyli  świętokrzyscy kandydaci do parlamentu.

To kolejny etap drogi Prawa i Sprawiedliwości do jesiennych wyborów do polskiego sejmu, do polskiego senatu... Prawo i Sprawiedliwość przygotowując się do "dobrej zmiany" przygotowywało liczne projekty ustaw, które od 2015 roku, po konsultacjach z mieszkańcami realizujemy

- mówił senator Jarosław Rusiecki.

Ostatnie cztery lata to dobry czas dla Polski, dobry czas dla naszego województwa, naszego powiatu, dla naszego miasta. Dzięki temu, że PiS sprawuje w Polsce władze udało się wprowadzić bardzo wiele dobrych programów. Programów, na które wcześniej nasi poprzednicy nie byli w stane znaleźć pieniędzy.

- dodaje poseł Andrzej Kryj. 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Zdjęcia (20)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe