Bałtów: Profilaktyka z miodem

  • 23.08.2019, 08:45
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Bałtów: Profilaktyka z miodem

Podziel się:

Oceń:

Na spotkania z profilaktyką w terenie zaprasza w dniach 24-25 sierpnia Świętokrzyskie Centrum Onkologii. 24 sierpnia profilaktyczny namiot ŚCO pojawi się na Świętokrzyskim Święcie Pszczoły w Bałtowie.

W sobotę 24 sierpnia z profilaktyką onkologiczną będzie można spotkać się na XII Świętokrzyskim Święcie Pszczoły w Bałtowie. W godzinach 10.00-14.30 w profilaktycznym namiocie ŚCO będzie można otrzymać bezpłatnie materiały edukacyjne na temat zdrowego stylu życia i profilaktyki onkologicznej, informacje o realizowanych przez ŚCO programach profilaktycznych, zaproszenia na badania profilaktyczne a także nauczyć się samobadania piersi na fantomach.

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe