Marzena Dębniak i Jerzy Materek razem dla świętokrzyskiego

  • 22.08.2019, 10:27
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Samorządowcy Dębniak i Materek razem powalczą o parlament
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Marzena Dębniak i Jerzy Materek ze wsparciem samorządowców i opozycji ruszyli w teren, inaugurując swoją kampanię wyborczą. Oboje kandydaci deklarują współpracę dla dobra regionu, podkreślając swoją bezpartyjność i samorządowe doświadczenie.

 

 

 

Dziś przed południem odbyła się wspólna konferencja prasowa Marzeny Dębniak, starosty ostrowieckiego, kandydatki w nadchodzących wyborach parlamentarnych do Senatu RP oraz Jerzego Materka, Członka Zarządu Powiatu Starachowickiego i kandydata do Sejmu RP. Podczas spotkania z mediami kandydaci zadeklarowali wzajemne wsparcie podczas kampanii.Zarówno Marzena Dębniak jak i Jerzy Materek startują z list Koalicji Obywatelskiej, oboje jednak deklarują, że są kandydatami bezpartyjnymi i do wyborów idą z poparciem samorządowców. Podczas dzisiejszej konferencji poparcie dla obojga kandydatów zadeklarowali Piotr Dasios – wiceprezydent Ostrowca, Marek Materek – prezydent Starachowic, Piotr Babicki – starosta starachowicki, Grigor Szaginian – radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Marcin Marzec – radny Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Piotr Wójtowicz, działacz społeczny.

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DG
DG 24.08.2019, 09:23
Mam nadzieję, że w końcu Ostrowiec będzie miał SENATORA. Zasługujemy na dobrych parlamentarzystów.
Andrzej
Andrzej 23.08.2019, 12:36
Pan Górczyński był posłem został prezydentem Ostrowca teraz pano Dębniak jest starostą a zachciało się jej iść w Senatory nic z tego nie rozumumiem !!
DoWhatYouLike
DoWhatYouLike 04.09.2019, 03:49
A co tu jest do rozumienia? Każdy robi to na co ma ochotę.
MM
MM 22.08.2019, 21:22
Moi kandydaci. Nic o nas bez nas

Pozostałe