Wstrzymano nabór wniosków stażowych

  • 17.08.2019, 15:29
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Wstrzymano nabór wniosków stażowych

Podziel się:

Oceń:

Jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim planowany nabór wniosków o organizację stażu zostaje odwołany z powodu wyczerpania limitu środków przeznaczonych na ten cel.

Nabór wniosków umożliwiających odbycie stażu początkowo zaplanowano na termin od 19.08.2019 r. do 30.08.2019 r. Niestety limit środków na ten moment został już wyczerpany. Jak informuje dyrektor PUP w Ostrowcu Świętokrzyskim - Małgorzata Stafijowska,  urząd wystąpił do MRPiPS o przyznanie środków z „rezerwy" Funduszu Pracy z przeznaczeniem na realizację między innymi staży. Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu dodatkowych środków, która będzie znana już na przełomie sierpnia i września,  ustalony zostanie nowy termin naboru wniosków stażowych.

Przypominamy, że od lutego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim działa Centrum Obsługi Pracodawców. Centrum to powstało z myślą o poprawie komunikacji oraz obsługi pracodawców. Dzięki wyodrębnieniu takiej komórki, urząd chce zoptymalizować proces obsługi ofert pracy, zwiększyć ilość giełd organizowanych na wniosek pracodawców, zapewnić możliwość korzystania z usług doradcy zawodowego, stworzyć kompleksową informację oraz obsługę.

Uruchomiony został również fanpage na facebooku pod nazwą Centrum Obsługi Pracodawców w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim Dzięki obserwowaniu profilu można na bieżąco śledzić  informacje dotyczącymi działalności urzędu. Dodatkowo można się z komunikować z pracownikami PUP poprzez aplikacje Messenger.

 

zobacz również:  Rozmowa z Małgorzatą Stafijowską

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe