Marzena Dębniak kandyduje do Senatu

  • 17.08.2019, 16:03
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Marzena Dębniak kandyduje do Senatu

Podziel się:

Oceń:

Marzena Dębniak Starosta Ostrowiecki kadencji 2018-2023 wystartuje w wyborach do Senatu RP, jako kandydat niezależny, popierany przez ludowców i Koalicję Obywatelską (na ten moment nie wiemy czy będzie to również kandydat popierany przez lewicę). 

 

Marzena Dębniak wystartuje w okręgu 82 obejmującym powiat ostrowiecki, opatowski, sandomierski, starachowicki i skarżyski.

 

 

 

 

 

 

 

Kontrkandydatem obecnej starosty, pochodzącej i mieszkającej w Ostrowcu Świętokrzyskim jest  senator Jarosław Rusiecki (PiS) również ostrowczanin. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 21.08.2019, 12:50
1:0 dla tej Pani obstawiam, powodzenia życzę, głos już jeden ma - mój!
wyborca
wyborca 21.08.2019, 10:14
pani Starosto Ostrowiecka !! to bardzo nie fair skakać z kwiatka na kwiatek czyli ze stanowiska na inne stanowisko - co o pani myślą wyborcy którzy głosowali na panią w niedawnych wyborach samorządowych ? ja czuję się oszukany
kris
kris 19.08.2019, 16:33
Uważam ze Pani Starosta powinna zostać na swoim stanowisku wykazać się ,myślę ze w naszym mieście jest sporo zasłużonych młodych,madrych,wyksztalconych bez żadnej opcji politycznej ludzi.Podpowiadam Panu prezydentowi żeby wystawił człowieka który wygra te wybory dla nas ostrowczan w cuglach jak pan Panie prezydencie!
na tak
na tak 18.08.2019, 08:57
trzymam kciuki, ale łatwo nie będzie. Sondaże są bezlitosne, więc obawiam się, że wynik przesądzony, ale mimo wszystko powodzenia Pani starosto
zaciekawiony
zaciekawiony 17.08.2019, 22:05
Jak dla mnie to nie do końca zrozumiała to decyzja, przecież tyle ma być do zrobienia w starostwie, tyle rozpoczęto zmian, szpital, muzeum i nagle polityka? A kto na starostę?

Pozostałe