Dzieci z Ćmielowa zakończyły wakacyjne zajęcia

  • 16.08.2019, 11:28
  • Katarzyna Kurek
Dzieci z Ćmielowa zakończyły wakacyjne zajęcia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na przełomie lipca i sierpnia br. dzieci z gminy Ćmielów uczęszczały na zajęcia świetlicowe do PSP nr I w Ćmielowie oraz PSP nr II w Brzóstowej.

Było wesoło i aktywnie, ale.. szybko. Zakończyły się zajęcia świetlicowe po raz pierwszy zorganizowane w gminie Ćmielów w czasie wakacji. Osiemnaścioro uczestników na oficjalnym podsumowaniu i zakończeniu zajęć odebrało dyplomy, nagrody i słodkie upominki. Zajęcia w głównej mierze skupiały się na kreatywnym zagospodarowaniu czasu dzieciom w czasie wakacji. Zabawy, zajęcia artystyczne, ale także wyjścia poza mury szkoły. Udało się zorganizować wycieczkę do pracowni Gustawa Hedyny, ćmielowskiego rzeźbiarza, gdzie dzieci mogły podszkolić swój warsztat.

W organizacji zajęć podczas wakacji pomagało Stowarzyszenie na Rzecz Osób Bezrobotnych, które w takich działaniach specjalizuje się od dawna, ponieważ pod swoją opieką mają kilka świetlic środowiskowych.
Burmistrz miasta i gminy Ćmielów zapowiada, że to pierwsza ale nie ostatnia tego typu inicjatywa. Już są plany na organizację zajęć w czasie ferii zimowych pod nazwą "Porcelanowa choinka". 

 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe