Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Dzieci z Ćmielowa zakończyły wakacyjne zajęcia

  • 16.08.2019, 11:28
  • Katarzyna Kurek
Dzieci z Ćmielowa zakończyły wakacyjne zajęcia
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na przełomie lipca i sierpnia br. dzieci z gminy Ćmielów uczęszczały na zajęcia świetlicowe do PSP nr I w Ćmielowie oraz PSP nr II w Brzóstowej.

Było wesoło i aktywnie, ale.. szybko. Zakończyły się zajęcia świetlicowe po raz pierwszy zorganizowane w gminie Ćmielów w czasie wakacji. Osiemnaścioro uczestników na oficjalnym podsumowaniu i zakończeniu zajęć odebrało dyplomy, nagrody i słodkie upominki. Zajęcia w głównej mierze skupiały się na kreatywnym zagospodarowaniu czasu dzieciom w czasie wakacji. Zabawy, zajęcia artystyczne, ale także wyjścia poza mury szkoły. Udało się zorganizować wycieczkę do pracowni Gustawa Hedyny, ćmielowskiego rzeźbiarza, gdzie dzieci mogły podszkolić swój warsztat.

W organizacji zajęć podczas wakacji pomagało Stowarzyszenie na Rzecz Osób Bezrobotnych, które w takich działaniach specjalizuje się od dawna, ponieważ pod swoją opieką mają kilka świetlic środowiskowych.
Burmistrz miasta i gminy Ćmielów zapowiada, że to pierwsza ale nie ostatnia tego typu inicjatywa. Już są plany na organizację zajęć w czasie ferii zimowych pod nazwą "Porcelanowa choinka". 

 

Katarzyna Kurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe