Kolekcjoner damskich torebek

  • 13.08.2019, 08:52
  • Nina Dukielska
Kolekcjoner damskich torebek
10 sierpnia 2019 roku ostrowieccy policjanci zatrzymali 19 – letniego mieszkańca miasta bezpośrednio po dokonaniu przez niego trzeciej kradzieży torebki na tzw. wyrwę. Dwóch pozostałych kradzieży mężczyzna dokonał zaledwie tydzień i dwa tygodnie wcześniej.

Na przestrzeni ostatnich 3 tygodni aż 3 –krotnie doszło do kradzieży damskich torebek na tzw. wyrwę. Do wszystkich tych zdarzeń doszło w bardzo niewielkiej odległości od siebie, a sprawca zwykle uciekał w tym samym kierunku. Pokrzywdzonymi zawsze były starsze kobiety, które nie były w stanie dogonić sprawcy. Jednak w minioną sobotę pokrzywdzona, 63 –latka cały czas podążała za sprawcą.

19-latek po dokonaniu kradzieży uciekał bowiem do pobliskich wieżowców, gdzie wjeżdżał na najwyższe pietra i tam dokonywał penetracji torebek, z których zabierał głównie pieniądze i telefony komórkowe, a pozostałe rzeczy porzucał. Tak też było i tym razem. Mężczyzna opuścił blok inną klatką i poszedł w stronę swojego miejsca zamieszkania. Nie dotarł tam jednak, gdyż został zatrzymany przez policyjny partol z miejscowej jednostki, a następnie rozpoznany przez pokrzywdzoną kobietę.

Mężczyzna w trakcie czynności przyznał się do trzech kradzieży torebek, za które usłyszał już zarzuty. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Nina Dukielska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe