Jazz i poezja na ostrowieckim Rynku

  • 12.08.2019, 12:51
  • Bartek Gębusia
Jazz i poezja na ostrowieckim Rynku
loadingŁaduję odtwarzacz...
Malwina Masternak pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wokalistka jazzowa ukończyła z wyróżnieniem prestiżowe studia w Berklee Global Jazz Institute w Bostonie. Występowała już z największymi gwiazdami muzyki jazzowej na świecie, a pierwsze muzyczne kroki stawiała w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim w klasie fortepianu pod okiem Kariny Owsepian. 

Muzyka kształtuje osobowość, uwrażliwia i właśnie taką wrażliwość od najmłodszych lat ma Malwina Masternak.  W życiu każdego artysty bywają trudne chwile, kiedy pojawia się zwątpienie ale Malwina Masternak nigdy się nie poddaje, a każdy powrót do rodzinnego miasta to nie tylko emocje, spotkania z przyjaciółmi ale przede wszystkim  rodzina, która daje artystce siłę, która Malwinę wspiera. Stęskniona za rodzinom Malwina Masternak znalazła chwilę czasu, aby wziąć udział w warsztatach bo dzięki niej inni mogli poznać jazz "od kuchni".  W piątkowy wieczór na płycie ostrowieckiego Rynku, Malwina Masternak wystąpiła z koncertem "Jazz i poezja". Malwina Masternak sławi Ostrowiec Świętokrzyski podobnie jak inni wielcy muzycy z naszego regionu Włodek Pawlik, Janusz Kowalski. Dzięki nim jazz w Ostrowcu brzmi wyjątkowo. 

 

Bartek Gębusia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe