Moja innowacyjna gmina. Można wysyłać zgłoszenia.

  • 09.08.2019, 11:15
  • Nina Dukielska
Moja innowacyjna gmina. Można wysyłać zgłoszenia. fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Podziel się:

Oceń:

Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zaprasza gminy wiejskie i miejsko-wiejskie z terenu województwa świętokrzyskiego do udziału w plebiscycie „Moje Innowacyjne Otoczenie – Moja Innowacyjna Gmina”.

Plebiscyt ma na celu aktywizację jednostek samorządu terytorialnego z naszego regionu w obszarze innowacyjności, poprzez promocję prorozwojowych działań i/lub rozwiązań z możliwością zastosowania w gospodarce.

Zgłoszenia w wersji papierowej wraz z dołączoną płytą CD lub w wersji elektronicznej (za pośrednictwem ePUAP) można nadsyłać do 10 września 2019 roku na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego: al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, z dopiskiem na kopercie „Plebiscyt”.

Regulamin plebiscytu, formularz zgłoszeniowy oraz karta oceny dostępne są na stronie www.spinno.pl w zakładce „Moja Innowacyjna Gmina”.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe