Ewa Orłowska z rekomendacją komisji na dyrektora DPS-u w osiedlu Słonecznym

  • 06.08.2019, 14:18
  • Bartek Gębusia
Ewa Orłowska z rekomendacją komisji na dyrektora DPS-u
loadingŁaduję odtwarzacz...
6 sierpnia 2019 roku po posiedzeniu komisji w sprawie konkursu na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej na osiedlu Słonecznym rekomendację otrzymała Ewa Orłowska, dotychczasowa zastępczyni dyrektora Miejskiego Osirodka Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Pani wykazała się pełną wiedzą, kompetencją w zakresie funkcjonowania Domówi Pomocy Społecznej. Można powiedzieć, że jest branżystką, swoją obecną  pracę jako zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej realizuje więc te zagadnienia wynikające z oczekiwań adresowanych wobec kandydatów zostały w pełni zrealizowane i rekomendacja komisji tutaj jest trafna.

mówi - Andrzej Jabłoński - Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego

Teraz opinię na temat kandydatki musi wydać Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieJeżeli Ewa Orłowska otrzyma pozytywną opinię rekomendacja trafi do Zarządu Powiatu. 

Bartek Gębusia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PS
PS 08.08.2019, 12:56
oooo... i teraz to jest OD NOWA to samo.
as
as 06.08.2019, 21:31
I tak się kręci ....szkoda słów !
Gość
Gość 06.08.2019, 19:35
tak to zdecydowana branżystka Pan wice wyraźnie jest pod wrażeniem

Pozostałe