Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Tracą cierpliwość, bo woda niszczy ich dobytek

  • 02.08.2019, 15:47
  • Bartek Gębusia
Tracą cierpliwość, bo woda niszczy ich dobytek
loadingŁaduję odtwarzacz...
Echa o sytuacji na ulicach: Bałtowskiej, Kopaniny i Hubalczyków nie milkną. Woda zalewa posesje i niszczy dobytek. Kto jest winny za taki stan rzecz?

Kolejna ulewa spowodowała wiele szkód mieszkańcom ulicy Hubalczyków, Bałtowskiej i Kopaniny. W tym rejonie Ostrowca Świętokrzyskiego z każdą ulewą wiążą się liczne podtopienia budynków mieszkalnych, gospodarczych i posesji. Mieszkańcy zapowiadają podjęcie kroków, aby ustalić kto jest winny za taki stan rzeczy. My skontaktowaliśmy się z wykonawcą Drogi Wojewódzkiej nr 754 ale jedyny komentarz jaki udało nam się uzyskać na ten moment brzmi następująco: 

Skanska S.A. podjęła już działania mające na celu ustalenie przyczyn powstania uszkodzeń na DW nr 754. Dalszych informacji będziemy mogli udzielić po dokładnych oględzinach miejsca zdarzenia.

 

 

Oświadczenie dla Lokalna.TV otrzymane 2 sierpnia 2019 roku o godzinie 16:15 od wykonawcy Drogi Wojewódzkiej nr 754

 

 

Zobacz również: Kolejna ulewa, kolejne problemy mieszkańców ulicy Bałtowskiej

Bartek Gębusia
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe