Tracą cierpliwość, bo woda niszczy ich dobytek

  • 02.08.2019, 15:47
  • Bartek Gębusia
Tracą cierpliwość, bo woda niszczy ich dobytek
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Echa o sytuacji na ulicach: Bałtowskiej, Kopaniny i Hubalczyków nie milkną. Woda zalewa posesje i niszczy dobytek. Kto jest winny za taki stan rzecz?

Kolejna ulewa spowodowała wiele szkód mieszkańcom ulicy Hubalczyków, Bałtowskiej i Kopaniny. W tym rejonie Ostrowca Świętokrzyskiego z każdą ulewą wiążą się liczne podtopienia budynków mieszkalnych, gospodarczych i posesji. Mieszkańcy zapowiadają podjęcie kroków, aby ustalić kto jest winny za taki stan rzeczy. My skontaktowaliśmy się z wykonawcą Drogi Wojewódzkiej nr 754 ale jedyny komentarz jaki udało nam się uzyskać na ten moment brzmi następująco: 

Skanska S.A. podjęła już działania mające na celu ustalenie przyczyn powstania uszkodzeń na DW nr 754. Dalszych informacji będziemy mogli udzielić po dokładnych oględzinach miejsca zdarzenia.

 

 

Oświadczenie dla Lokalna.TV otrzymane 2 sierpnia 2019 roku o godzinie 16:15 od wykonawcy Drogi Wojewódzkiej nr 754

 

 

Zobacz również: Kolejna ulewa, kolejne problemy mieszkańców ulicy Bałtowskiej

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe