Śmiertelny wypadek w Jastkowie. Obwodnica Ćmielowa nadal zablokowana.

  • 24.07.2019, 13:45 (aktualizacja 24.07.2019, 14:53)
  • Bartek Gębusia
Śmiertelny wypadek w Jastkowie. Obwodnica Ćmielowa nadal zablokowana.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

24 lipca doszło do tragicznego w skutkach wypadku na obwodnicy Ćmielowa.

24 lipca w godzinach południowych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na obwodnicy Ćmielowa. W wyniku zderzenia 4 osoby zostały ranne. Jedna z poszkodowanych osób była nieprzytomna, uwięziona w samochodzie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz uwolnieniu uwięzionej osoby z auta z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przetransportowani do szpitala przez zespoły ratownictwa medycznego. W akcji ratowniczej brało udział 5 zastępów straży pożarnej. 

W dniu dzisiejszym odnotowaliśmy kolejne zdarzenie, niestety ze skutkiem śmiertelnym. Na obwodnicy Ćmielowa, na skrzyżowaniu z drogą na Jastków doszło do zdarzenia drogowego, w którym 4 osoby zostały ranne, w tym jedna zmarła w szpitalu. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Droga na obecną chwilę  jest w dalszym ciągu zablokowana. Prowadzone są objazdy.

- informuje kom. Dominik Kowalski - Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

To już drugie tragiczne w skutkach zdarzenie w ciągu doby na terenie powiatu ostrowieckiego.

Zobacz również: Miłków: Potrącenie pieszego

Bartek Gębusia

Zdjęcia (5)


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pomoc po wypadkach
Pomoc po wypadkach 26.07.2019, 02:50
Rodzinę tragicznie zmarłej kobiety i rodziny poszkodowanych osób proszę o kontakt 504-387-549
KoloObwodnicy
KoloObwodnicy 24.07.2019, 20:32
Niebezpieczne są skrzyżowania z drogami na Ćmielów centrum oraz Jastków. Kiedyś to były drogi główne, teraz to są podporządkowane. Lokalsi mogą się pomylić i wypadek gotowy. Kolejny problem to prędkość na obwodnicy. Kierowcy mocno tam grzeją.
To nie jest jednak wina obwodnicy ale kultury jazdy w naszym kraju.

Obwodnica jest bardzo ładna. Jeżdżę po całym kraju i niejedno duże miasto może Ćmielowowi pozazdrościć.

Tymon
Tymon 26.07.2019, 06:41
Obwodnica jest ok.
Jastkowiak
Jastkowiak 25.07.2019, 21:14
Teraz droga jest dobrze oznakowana. Są tam wyraźne znaki STOP więc nie wiem jak można się pomylić. Nie jeździ się na pamięć ale spogląda na znaki. Inną kwestią jest to, że to skrzyżowanie jest źle zrobione i bardzo niebezpieczne. Tam powinno być rondo. Coś czuję, że to nie pierwszy wypadek w tym miejscu
Jerzy
Jerzy 24.07.2019, 16:31
Taką piękną ale niebezpieczną obwodnicę nam zafundowano gdzie wysepki niczym forteca chronione wysokimi tafelkami a może jak by były tylko namalowane to było by było jak ominąć inny pojazd.
P
P 24.07.2019, 17:57
Tu nie było co ominąć... Pani nie ustąpiła pierwszeństwa i niestety poniosła śmierć :(

Pozostałe