Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Rozpadł się klub Koalicji Obywatelskiej w sejmiku

  • 23.07.2019, 16:12
  • Agnieszka Cybulska
Rozpadł się klub Koalicji Obywatelskiej w sejmiku
loadingŁaduję odtwarzacz...
Grigor Szaginian, który w wyborach samorządowych startując z list Koalicji Obywatelskiej zdobył mandat radnego sejmiku, opuścił klub Koalicji Obywatelskiej. O jego decyzji poinformował radnych na poniedziałkowej sesji przewodniczący Andrzej Pruś .

Opuszczenie przez Grigora Szaginiana klubu radnych Koalicji Obywatelskiej w sejmiku województwa to naturalna konsekwencja jego rezygnacji z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Grigor Szaginian był szefem struktur tej partii w powiecie ostrowieckim, ale w połowie czerwca rozstał się z Platformą Obywatelską. Już wtedy sygnalizował, że wyjdzie z klubu radnych Koalicji Obywatelskiej i zostanie radnym niezrzeszonym.

Moje dzisiejsze wycofanie i wyjście z klubu Platformy Obywatelskiej w sejmiku to jest taki krok logiczny, bo być w klubie, nie będąc członkiem partii ,dla mnie jest paranoją. Nie można być podporządkowanym partii nie będąc członkiem tej partii.

W sprawach poważnych ja będę dalej współpracował z opozycją, ale nie wykluczam też poparcia dla mądrych, dobrych decyzji dla społeczeństwa   opcji rządzącej. Dla mnie najważniejszy jest człowiek

- mówi radny Grigor Szaginian.

Opuszczenie przez Grzegorza Szaginiana klubu radnych Koalicji Obywatelskiej oznacza, że klub przestał funkcjonować, ponieważ minimalna liczba radnych potrzebna do jego założenia to troje, a zostali tylko: Jan Maćkowiak i Sławomir Gierada.

Grigor Szaginian zaprzecza pogłoskom, jakoby miał wstąpić do innej partii.


 

Agnieszka Cybulska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TelewizjaKłamie
TelewizjaKłamie 04.09.2019, 03:55
To nie jest Grzegorz tylko Grigor. Imienia sobie przecież nie zmienił. W dokumentach ma wpisane Grigor a nie Grzegorz.

Pozostałe