Rozpadł się klub Koalicji Obywatelskiej w sejmiku

  • 23.07.2019, 16:12
  • Agnieszka Cybulska
Rozpadł się klub Koalicji Obywatelskiej w sejmiku
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Grigor Szaginian, który w wyborach samorządowych startując z list Koalicji Obywatelskiej zdobył mandat radnego sejmiku, opuścił klub Koalicji Obywatelskiej. O jego decyzji poinformował radnych na poniedziałkowej sesji przewodniczący Andrzej Pruś .

Opuszczenie przez Grigora Szaginiana klubu radnych Koalicji Obywatelskiej w sejmiku województwa to naturalna konsekwencja jego rezygnacji z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Grigor Szaginian był szefem struktur tej partii w powiecie ostrowieckim, ale w połowie czerwca rozstał się z Platformą Obywatelską. Już wtedy sygnalizował, że wyjdzie z klubu radnych Koalicji Obywatelskiej i zostanie radnym niezrzeszonym.

Moje dzisiejsze wycofanie i wyjście z klubu Platformy Obywatelskiej w sejmiku to jest taki krok logiczny, bo być w klubie, nie będąc członkiem partii ,dla mnie jest paranoją. Nie można być podporządkowanym partii nie będąc członkiem tej partii.

W sprawach poważnych ja będę dalej współpracował z opozycją, ale nie wykluczam też poparcia dla mądrych, dobrych decyzji dla społeczeństwa   opcji rządzącej. Dla mnie najważniejszy jest człowiek

- mówi radny Grigor Szaginian.

Opuszczenie przez Grzegorza Szaginiana klubu radnych Koalicji Obywatelskiej oznacza, że klub przestał funkcjonować, ponieważ minimalna liczba radnych potrzebna do jego założenia to troje, a zostali tylko: Jan Maćkowiak i Sławomir Gierada.

Grigor Szaginian zaprzecza pogłoskom, jakoby miał wstąpić do innej partii.


 

Agnieszka Cybulska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TelewizjaKłamie
TelewizjaKłamie 04.09.2019, 03:55
To nie jest Grzegorz tylko Grigor. Imienia sobie przecież nie zmienił. W dokumentach ma wpisane Grigor a nie Grzegorz.

Pozostałe