Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Pożar lasu przy ul. Iłżeckiej

  • 12.07.2019, 15:01 (aktualizacja 12.07.2019, 15:13)
  • Katarzyna Kurek
Pożar lasu przy ul. Iłżeckiej
Dziś, tj. 12 lipca po godzinie 12:00 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim wpłynęło zgłoszenie o wybuchu pożaru w lesie przy ul. Iłżeckiej.

Na miejsce natychmiast zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej. W akcji udział wzięło 12 ratowników, którzy z ogniem walczyli ok. 2 godziny. Spaliło się blisko 30 arów lasu. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Pożary lasów rozwijają się bardzo szybko, powodując zagrożenie dla ludzi przebywających w lesie oraz budynków sąsiadujących z terenami leśnymi. Ponadto pożary w lasach powodują duże zadymienie, niebezpieczne dla ruchu drogowego. 

Katarzyna Kurek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe