ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Pożar lasu przy ul. Iłżeckiej

  • 12.07.2019, 15:01 (aktualizacja 12.07.2019, 15:13)
  • Katarzyna Kurek
Pożar lasu przy ul. Iłżeckiej
Podziel się:
Oceń:
Dziś, tj. 12 lipca po godzinie 12:00 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim wpłynęło zgłoszenie o wybuchu pożaru w lesie przy ul. Iłżeckiej.

Na miejsce natychmiast zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej. W akcji udział wzięło 12 ratowników, którzy z ogniem walczyli ok. 2 godziny. Spaliło się blisko 30 arów lasu. 

Pożary lasów rozwijają się bardzo szybko, powodując zagrożenie dla ludzi przebywających w lesie oraz budynków sąsiadujących z terenami leśnymi. Ponadto pożary w lasach powodują duże zadymienie, niebezpieczne dla ruchu drogowego. 

Katarzyna Kurek

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe