Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Kolejny urodzinowy jubileusz 100 lat w Ostrowcu

  • 11.07.2019, 08:19
  • Patrycja Hałajko
Kolejny urodzinowy jubileusz 100 lat w Ostrowcu
loadingŁaduję odtwarzacz...
W otoczeniu rodziny i najbliższych Pani Władysława Szymczyk świętowała swoje setne urodziny. Nie zabrakło również życzeń i gratulacji od władz i instytucji miasta.

W miłej i rodzinnej atmosferze 100 letnie urodziny obchodziła Władysława Szymczyk, życzenia Jubilatce złożyli pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędnicy Stanu Cywilnego. Z prezentem i koszem czerwonych róż przybył prezydent Jarosław Górczyński.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

 

 

Pani Władysławie nie przeszkadza wiek. W otoczeniu rodziny czuje się młoda duchem i cieszy się zdrowiem. Jest pogodna wesołą osobą, która ciągle cieszy się życiem. Jubilatka wychowała pięcioro dzieci, ma siedmioro wnucząt i siedmioro prawnucząt. Przez całe swoje życie starała się budować dobre relacje ze wszystkimi, którzy ją otaczają. Ma zaskakująca pamięć a zdolności recytatorskich może jej pozazdrościć niejeden nastolatek.

Pamięć wsteczną ma bardzo dobrą, to co przeczytała to pamięta. Zna bardzo dużo fragmentów z Pana Tadeusza i lubi je recytować.

- mówi córka pani Władysławy Anna Dąbrowska 

 

To już kolejne sędziwe urodziny w Ostrowcu Świętokrzyskim, które pokazują że wyjątkowym zdrowiem w większości cieszą się panie.

  

Od wieków marzymy o życiu jeśli nawet nie wiecznym to długim i szczęśliwym. Któż z nas zatem nie chciałby znać recepty na długowieczność. Optymizm i miłość najbliższych, to przepis pani Władysławy Szymczyk z Ostrowca, warto z niego skorzystać.

 

 

 

 

Patrycja Hałajko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe