OSTO w wakacje też trenuje

  • 10.07.2019, 12:05
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
OSTO w wakacje też trenuje
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Młodzi teakwondocy aktywnie spędzają wakacje. Zamiast przed ekranem telewizora czy komputera, dwa razy w tygodniu, spotykają się na zajęciach ogólnorozwojowych, aby przygotować jak najlepszą formę na jesienne zawody.

W czasie kiedy w Neapolu Patrycja Adamkiewicz zdobywała brązowy medal 30. Letniej Uniwersjady w taekwondo olimpijskim w kategorii 57 kilogramów, młodzi teakwondocy z Ostrowca Świętokrzyskiego szlifowali swoje umiejętności na treningu, bo wiedzą jak ważne jest dbanie o dobrą formę, aby w przyszłości osiągnąć sukces. W OSTO zawodnicy wakacje spędzają aktywnie.

W okresie wakacyjnym zawodnicy OSTO na treningach spotykają się dwa razy w tygodniu: we wtorki w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a w czwartki w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, na wspólnym treningu biegowym. W wakacyjnym doskonaleniu formy udział może wziąć każdy.


Ostrowieccy teakwondocy już za dwa tygodnie wyjeżdżają na ogólnopolski obóz do Pucka, gdzie będą trenować z kadrą Polski.

Do regularnych treningów Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego wraca wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. Aktualnie w ostrowieckim klubie trenuje około 50 zawodników, którzy osiągają liczne sukcesy w ogólnopolskich zawodach. W minionym sezonie zawodnicy OSTO zdobyli m.in. 4 medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych.
 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe