Ostrowiec: Nie był mieszkańcem bloku, z którego skoczył

  • 04.07.2019, 06:59
  • Bartek Gębusia
Nie był mieszkańcem bloku, z którego skoczył
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

3 lipca 2019 roku przed godziną 23:00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie odnośnie mężczyzny, który leżał przy bloku numer 15 na Osiedlu Ogrody w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wczoraj przed godziną 23:00 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że przed blokiem na Osiedlu Ogrody 15 znaleziono ciało mężczyzny w wieku około 25-35 lat. Lekarz pogotowia ratunkowego będący na miejscu stwierdził zgon mężczyzny. Obrażenia ciała jakie doznał mężczyzna wskazują na to, że wypadł lub wyskoczył z okna 10 piętra, klatki schodowej tego bloku. Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora, które mają na celu wyjaśnienie okoliczności oraz zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

-informuje-  asp. Ewelina Wrzesień - p.o. Oficera Prasowego KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Mężczyzna to 32-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Nie był mieszkańcem bloku przy, którym znaleziono jego ciało.

Na chwilę obecną zaplanowano wykonanie sekcji zwłok, ta sekcja najprawdopodobniej zostanie wykonana dopiero w przyszłym tygodniu i wszystko na chwilę obecną wskazuje, że mamy do czynienia z samobójstwem. Oczywiście nie wykluczamy na tym etapie innych wersji.

-informuje- Daniel Prokopowicz - rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach

 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe