ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Ostrowiec: Pożar samochodu osobowego

  • 23.06.2019, 13:45
  • Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Ostrowiec: Pożar samochodu osobowego
Podziel się:
Oceń:

Około godziny 13.00 w niedzielę 23 czerwca na ulicy Siennieńskiej,  na wysokości skrzyżowania z ulicą Rzeczki, zapalił się samochód osobowy. Na miejsce zdarzenia przyjechały dwie jednostki straży pożarnej. Według świadków w zdarzeniu  nie ucierpiały żadne osoby.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe