Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Ania Dąbrowska gwiazdą Dni Ostrowca 2019

  • 23.06.2019, 20:51
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Dni Ostrowca 2019 - Dzień III
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od godziny 16.00 na stadionie miejskim w Ostrowcu na scenie prezentowali się młodzi artyści z powiatu ostrowieckiego. Przegląd muzycznych rozmaitości poprzedził występ Ani Dąbrowskiej, która licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowała się w koncercie The Best Of.

Ania Dąbrowska jest piosenkarką, autorką tekstów oraz kompozytorką. Ukończyła SWPS w Warszawie. W telewizji zadebiutowała jako uczestniczka programu "Idol". Cztery z sześciu płyt artystki pokryło się platyną. Była jurorką 1. edycji "The Voice of Poland". Jest członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV. 

The Best of – składanka największych przebojów Ani Dąbrowskiej, wybrana spośród kilkudziesięciu piosenek nagranych przez artystkę na przestrzeni ostatnich  at. Znalazły się na niej utwory ze wszystkich płyt wydanych do tej pory przez Anię, począwszy od debiutu pt. Samotność po zmierzchu (2004), a skończywszy na płycie Dla naiwnych marzycieli. Całość wzbogaciły piosenki: Z Tobą nie umiem wygrać, filmowa piosenka Porady na zdrady [Dreszcze], a także remiks Nieprawdy autorstwa DJ-a i producenta muzycznego Andrzeja Gromali (pseud. Gromee). 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (67)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe