Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Sportowy III Dzień Ostrowca

  • 23.06.2019, 14:00
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Dni Ostrowca 2019 - Dzień III
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę 23 czerwca w ramach obchodów Dni Ostrowca 2019 na terenie Zespołu Obiektów Sportowych KSZO przy ul. Świętokrzyskiej Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejskie Centrum Kultury zorganizowali festyn sportowo - rodzinny.

O godzinie 12.oo odbył się  turniej piłki nożnej w kategorii open. Na dwóch boiskach wyznaczonych na płycie stadionu KSZO rywalizowało 8 zespołów. Po zakończeniu fazy grupowej „dorosłego” turnieju  do gry przystąpili młodsi zawodnicy. 

 

fot. lokalna.tv

 

Młodzi szczypiorniści i siatkarki również prezentowali walory swoich dyscyplin sportowych, brali czynny udział w przygotowanych animacjach.  W specjalnej strefie uczestnicy pikniku mogli wziąć udział w grach plenerowych i konkurencjach sprawnościowych. Zainteresowaniem cieszyło się  miasteczko rowerowe i rowerowe pokazy sprawnościowe, nietypowe rowery i symulator dachowania.

Atrakcją III Dnia Ostrowca były pokazy Slackline, czyli chodzenia po linie na wysokości. Specjalizujący się w tej ekstremalnej konkurencji członek grupy Slackhouse podjął próbę przejścia po linie rozpostartej nad stadionem pomiędzy wieżami oświetleniowymi.

 

fot. lokalna.tv

W sali konferencyjnej Hali Sportowo – Widowiskowej już od godziny 15.00 rozgrywany był Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego w pięciu kategoriach wiekowych (8 lat, 10 lat, 12 lat, 18 lat oraz open). Turniej rozegrany został rozegrany systemem szwajcarskim lub kołowym, na dystansie 7 rund. 

 

fot. lokalna.tv

 

Główna arena Hali Sportowo – Widowiskowej została podzielona w niedzielę na dwie części. Na jednej odbywały się warsztaty tenisa stołowego prowadzone przez zawodników II-ligowego klubu Zgoda Janik, a na drugiej warsztaty tenisa ziemnego prowadzone przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Tenisowe „Winner”.

 

fot. lokalna.tv

 

Harmonogram festynu sportowo - rekreacyjnego:

Miejski Stadion Sportowy KSZO
12.00-15.00: Turniej piłki nożnej open – eliminacje
15.00-17.30: Turniej piłki nożnej dla dzieci
17.30-18.30: Turniej piłki nożnej open - finały
15.00-20.00: Slackline – chodzenie na wysokości – pokazy i warsztaty
15.30-19.30: Szachy plenerowe
15.30-19.30: Strefa animacji sportowych
15.30-19.30: Animacje piłki ręcznej i piłki siatkowej
16.00-20.00: Pokazy sprawnościowe na rowerach i miasteczko rowerowe
16.00-20.00: Symulator dachowania i nietypowe rowery

Hala Sportowo – Widowiskowa MOSiR
15.00-19.00: Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta
15.30-19.30: Warsztaty tenisa stołowego i tenisa ziemnego

Dmuchańce, karuzele – darmowe dla dzieci
Strefa gastronomiczna - Food Truck

MOSiR Dni Ostrowca 2019 A3

  •  

 

    🎥   Nasza krótka relacja wideo 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (64)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe