Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Rawka od Nowa 2019 wystartowała

  • 21.06.2019, 14:42 (aktualizacja 21.06.2019, 16:42)
  • Klaudia Cybulska
Rawka od Nowa 2019
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już jest! Upragnione lato. Już są! Wakacje i rodzinne wyjazdy. Ale dla tych, którzy w wakacje zostają w mieście już jest! "Rawka". Już są otwarte baseny.

Odkryte baseny dla wielu mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego to powrót do przeszłości. Baseny po wielu latach,  ponownie uruchomiono w ubiegłym roku, już w pierwszym sezonie w niespełna dwa miesiące odwiedziło je 55 tysięcy osób.

Jestem bardzo mile zaskoczony i to jest zawsze bardzo fajne kiedy otwierając, kiedy zapraszając naszych mieszkańców możemy powiedzieć, że ta frekwencja świadczy o tym, że było to potrzebne.

-podkreśla- Jarosław Górczyński - Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego

Między I a II sezonem na "Rawce" wykonano dodatkowe inwestycje, aby uatrakcyjnić dla wszystkich, którzy zachcą z takiej formy rekreacji skorzystać. Przez dwa etapy zainwestowano ponad 11 milionów złotych. Do dyspozycji wypoczywających obecnie są trzy baseny, brodzik, sztuczna rzeka, strefa z łóżkami wodnymi i dwoma zjeżdżalniami.

Super po prostu, nie było czegoś takiego już ponad rok. Każdy się tutaj potrafi się bawić tutaj.

-mówi- Bartek - mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego

Zatem każdy znajdzie coś dla siebie, od malucha do seniora. Otwarcie sezonu na basenach "Rawka Od Nowa" to wydarzenie wpisujące się w tegoroczne Dni Ostrowca.

Zobacz również: 51. edycja Dni Ostrowca Świętokrzyskiego

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Klaudia Cybulska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (48)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
haha
haha 21.06.2019, 16:28
Otworzyli i się pogoda popsuła hahaha

Pozostałe