ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

"Pajacyki" poznają region świętokrzyski

  • 10.06.2019, 15:50
  • Bartek Gębusia
"Pajacyki" poznają region świętokrzyski
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Województwo świętokrzyskie to region, o bogatej kulturze i tradycji. Jego nieprzeciętny krajobraz przyciąga turystów z całej Polski... bo kto nie chce poznać legend o czarownicach z Łysej Góry... Ważne jest, aby każdy znał swoje dziedzictwo kulturowe.

O kultywowanie tradycji i obrzędów regionalnych szczególnie dbają Koła Gospodyń Wiejskich. Bardzo często biorą udział w różnych wydarzeniach wzbogacając program o treści folklorystyczne. Dyrekcja Niepublicznego Żłobka i Przedszkola "Pajacyk" zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest kultywowanie tradycji wśród młodego pokolenia stąd wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez w ostrowieckim "Pajacyku". Małe z "Pajacyki" regionalne pieśni i tańce znają co udowodnili na scenie. Dla wszystkich była to świetna okazja do wspólnego, rodzinnego spędzenia czasu, przy tym przypominając świętokrzyskie obrzędy. 
Wakacje już za pasem...  Stare powiedznie mówi: "Cudze chwalicie, swego nie znacie"... A więc czas  na wyprawę po  regionie świętokrzyskim 
 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe