Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
Jerzy Materek kandydat na szóstkę
Jerzy Materek kandydat na szóstkę
Jerzy Materek kandydat na szóstkę

Naucz swoje dziecko jak się uczyć

  • 07.06.2019, 15:33 (aktualizacja 07.06.2019, 16:06)
  • Bartek Gębusia
Naucz swoje dziecko jak się uczyć
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Okres przedszkolny, to niezwykły czas w życiu młodego człowieka. Dziecko w tym wieku ma ogromny potencjał do naturalnego i mimowolnego uczenia się przez zabawę. To czas na rozpoczęcie nauki czytania oraz wyrabianie nawyków sprawnego nabywania nowych umiejętności.

W Polsce funkcjonują placówki edukacyjne, w których rodzice mogą znaleźć pomoc, gdzie ich dzieci będą mogły rozwijać się i poznawać świat przez zabawę, jedną z nich jest ostrowiecka Akademia Nauki. 

Akademia Nauki proponuje zajęcia związane z rozwojem naszego umysłu i efektywną nauką. Dbamy o to żeby dzieciaki jak najwcześniej, przez zabawę uczyła się szczególnie czytania, logicznego, matematycznego myślenia.

-informuje - Katarzyna Wojtas Michalska - Dyrektor Akademii Nauki w Ostrowcu Świętokrzyskim

W Akademii Nauki nie da się nudzić. Dzieci przez zabawę, ruch, ciekawe doświadczenia uczą się. Zajęcia przynoszą efekty. Dzieci, które dużo i sprawnie czytają zwykle dobrze radzą sobie w szkole. Po zajęciach, w domu, doświadczeniami  najmłodsi zarażają swoich rodziców, wspólnie spędzają czas i stają się naukowcami. Dla rodziców takie zajęcia są dużym udogodnieniem.

Jest to fantastyczne miejsce, fantastyczna sprawa dla nauki czytania, w ogóle rozwijania dzieci poprzez zabawę. Fantastyczne miejsce, doświadczenia, eksperymenty. Dziecko jak wychodzi, nie może powstrzymać się od tego co ciekawego robiło na zajęciach. 

 

-przekonuje - Anna Sokołowska - rodzic 

Dziecko nabiera chęci do zdobywania wiedzy, rozwija myślenie, twórczość i kreatywność. Rok szkolny kończy się. Zajęcia dobiegają końca... ale Akademia Nauki wakacji nie ma. "Lato z Akademią" rusza już  od 1 lipca, a warsztaty odbywać się będą w dwóch językach. Dorośli muszą najpierw nauczyć dzieci, jak się uczyć. A potem to już wszystko będzie proste i przyjemne.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe