Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
MICHAŁ SKOTNICKI: Blisko ludzkich spraw
Jerzy Materek kandydat na szóstkę
Jerzy Materek kandydat na szóstkę
Jerzy Materek kandydat na szóstkę

"Tobie mamo, tobie tato"

  • 24.05.2019, 12:04 (aktualizacja 26.05.2019, 12:00)
  • Katarzyna Kurek
"Tobie mamo, tobie tato"
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Na deskach sceny w Malwie przed rodzicami zaprezentowały się wszystkie przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 19 w Ostrowcu Świętokrzyskim z okazji Dnia Mamy i Taty.

Za troskę, za dobre serce, za poświęcenie, każdy maluch kocha za coś innego, ale każdy równie mocno. Dla kilkuletnich maluchów Dzień Mamy i Taty to jedne z najważniejszych świąt w roku. 24 maja 2019 r. w ODS MALWA dzieci z Przedszkola Publicznego nr 19 im. Jana Brzechwy świętowały Dzień Matki i Ojca. Uroczystość zorganizowana była  we współpracy z ODS Malwa i w tym roku odbyła się właśnie pod hasłem „Tobie Mamo, Tobie Tato”.

Prawie 200 przedszkolaków wystąpiło na scenie a  na widowni zasiedli najważniejsi goście w tym dniu – Rodzice, których przywitała Aneta Stachurska, dyrektor przedszkola. Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i uwagą oglądali przygotowane przez dzieci prezentacje artystyczne.
Dzieci z ośmiu oddziałów przedszkolnych zaprezentowały bogaty repertuar dedykowany  kochanym Rodzicom. Na dużej scenie wystąpiły dzieci z różnych grup wiekowych - trzy, cztero, pięcio i sześcioletnie ubrane w piękne stroje.

Przedszkolaki zaprezentowały ciekawe układy choreograficzne m. in.: taniec ,,Myszek  i kotów do muzyki z filmu „Różowa Pantera”, taniec z pomponami do utworu „Mamma Mia” zespołu ABBA, taniec hawajski w wykonaniu dziewczynek z oddziału IV i VI do piosenki z filmu animowanego „Lilo i Stitch” oraz taniec chłopców w kapeluszach do muzyki z filmu „Vabank”. Nie zabrakło również tańca disco zaprezentowanego do utworów - „Ay, ay, ay” i „Ajaja” do piosenki Michaela Telo „Bere, bere, bere”. Najstarsze dzieci z oddziału VII zatańczyły taniec piracki do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów”, natomiast przedszkolaki z oddziału VIII zaprezentowały taniec kwiatów do muzyki klasycznej. Najmłodsze dzieci z oddziału I wzruszyły rodziców pięknie recytowanymi wierszykami. Wiele emocji dostarczyły także piosenki: „Jesteś Mamo skarbem mym”, „Moja Mama jest kochana”, „Na całym świecie Mama”, „Tobie Mamo” oraz piosenka zaśpiewana w języku angielskim „ I love you”. 

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i uwagą oglądali przygotowane przez dzieci prezentacje artystyczne. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Występy nie były łatwe, ale przedszkolaki doskonale sobie poradziły. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Na koniec miał miejsce słodki poczęstunek, przygotowany przez dziadków dzieci i pracowników przedszkola.

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe