Duże zainteresowanie refundacjami z PUP

  • 24.05.2019, 08:45 (aktualizacja 26.05.2019, 11:04)
  • Nina Dukielska
Duże zainteresowanie refundacjami z PUP

Podziel się:

Oceń:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, iż z uwagi na bardzo duże zainteresowanie przedsiębiorców ostatnim naborem, który trwał od 06 do 10 maja 2019 roku wniosków o refundację kosztów doposażenia / wyposażenia stanowiska pracy, podjęto decyzję o przyznaniu pracodawcom refundacji na utworzenie 64, a nie jak pierwotnie było planowane na 34 stanowisk pracy.  

W związku z powyższym przewidziany na sierpień nabór wniosków, w którym planowano rozdysponowanie refundacji na utworzenie 30 stanowisk pracy, zostaje odwołany.

W przypadku, gdy Urząd pozyska dodatkowe środki z rezerwy Funduszu Pracy z przeznaczeniem na realizację tej formy wsparcia przekażemy taką informację.

Ewentualne pytania można kierować na skrzynkę [email protected] lub poprzez aplikację messenger na profilu Centrum Obsługi Pracodawcy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe