U nich się dzieje! Dni Otwarte w "Samochodówce"

  • 16.05.2019, 16:31 (aktualizacja 17.05.2019, 16:41)
  • Bartek Gębusia
U nich się dzieje! Dni Otwarte w "Samochodówce"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W piątek 17 maja 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Dni Otwartych Drzwi dla ósmoklasistów i przyszłych absolwentów gimnazjów.

Już wkrótce absolwenci gimnazjów oraz ósmoklasiści staną przed poważną decyzją. Uczniowie wybiorą szkołę średnią. Dużą popularnością cieszą się licea ogólnokształcące ale i szkoły, które przygotowują młodzież do zawodu na przykład fryzjer. Pomysł, aby zostać fryzjerem ma pewnie wielu młodych ludzi, którzy przyszli na Dzień Otwarty do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Do realizacji pomysłu może przekonać ich m.in. oferta dotycząca zagranicznych praktyk. W popularnej "Samochodówce" nie może zabraknąć kierunku technik mechanik pojazdów samochodowych ten profil od lat cieszy się zainteresowaniem głównie mężczyzn. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim na rok 2019/2020 ma bogatą ofertę, która ma być odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Na uwagę zasługuje kierunek operator obrabiarek skrawających. "Samochodówka" to szkoła z wieloletnią tradycją, której absolwenci niejednokrotnie odbierali nagrody i wyróżnienia gospodarcze oraz doceniające przedsiębiorców. Szkoła stawia na dobrą edukację zawodową. 
Zorganizowany 17 maja Dzień Otwarty w CKZiU był okazją do poznania kierunków nauczania, a także na skorzystanie z usług, które świadczy szkoła. Rodzice towarzyszący młodzięy mogli na przykład zrobić przegląd techniczny samochodu lub wymienić opony w swoim aucie.

Sprawdź ofertę edukacyjną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

  
 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe