Julia Skrzypczyk ze złotem XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

  • 12.05.2019, 13:31 (aktualizacja 12.05.2019, 16:22)
  • Klaudia Cybulska
Julia Skrzypczyk ze złotem XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Podziel się:

Oceń:

Reprezentantka Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego OSTO Julia Skrzypczyk zdobyła złoty medal podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim.

Przez dwa dni w Ostrowcu Świętokrzyskim rozgrywany był turniej w taekwondo olimpijskim w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych. W hali MOSiR wystąpiło 180 zawodników z całej Polski. W tym 5 reprezentantów Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego OSTO:  Jan Kwiecień, Paweł Kucharski, Julia Skrzypczyk, Jakub Fulara, Patryk Gorycki. 

Ostrowieccy zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się na matach zdobywając 4 medale: jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe.
Julia Skrzypczyk - złoto w walkach
Paweł Kucharski - srebro w konkurencjach sprawnościowych i brąz w walkach
Patryk Gorycki - brąz w walkach
Jakub Fulara - 4. miejsce w konkurencjach sprawnościowych.


Wkrótce więcej informacji.

Klaudia Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe