Wkrótce kolejny nabór wniosków na dofinansowania

  • 10.05.2019, 20:55 (aktualizacja 14.05.2019, 14:47)
  • Nina Dukielska
Wkrótce kolejny nabór wniosków na dofinansowania

Podziel się:

Oceń:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, iż od dnia 03 czerwca 2019 roku od godziny 07:00 do dnia 07 czerwca 2019 roku do godziny 15:00 przyjmowane będą wnioski o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Przez datę złożenia wniosku uznaje się datę jego wpływu na biuro podawcze Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Urzędu lub na skrzynkę e-mail [email protected] (wniosek musi posiadać bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu z zachowaniem zasad przewidzianych w przepisach o podpisie elektronicznym). Wniosek złożony w formie papierowej musi być opatrzony podpisem złożonym na wniosku oraz wszystkich załącznikach przez osobę umocowaną do reprezentowania pracodawcy.

Dopuszcza się możliwość skrócenia terminu naboru wniosków w zależności od ilości ich wpływu oraz posiadanego limitu środków KFS przyznanych na dany rok.

Wnioski złożone poza wskazanym terminem pozostaną bez rozpatrzenia.

Środki będą przyznawane zgodnie z obowiązującymi Kryteriami przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w PUP w Ostrowcu Św.

Wnioski wraz załącznikami złożone w wymaganym terminie rozpatruje się w ciągu 30 dni.

Umowa o finansowanie działań obejmujących kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy może zostać zawarta tylko na działania, które jeszcze się nie rozpoczęły, dlatego też Urząd zaleca, aby przewidywany termin rozpoczęcia danego działania w ramach kształcenia ustawicznego przypadał nie wcześniej niż po upływie 40 dni od dnia zakończenia naboru wniosków.

Szczegółowe informacje:

http://ostrowiec.praca.gov.pl/-/9596096-informacja-dotyczaca-naboru-wnioskow-z-krajowego-funduszu-szkoleniowego

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe