• 09.05.2019, 12:27 (aktualizacja 10.05.2019, 09:07)
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W środę 8 maja drużyna KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski podejmowała zespół Motor Lublin w ramach 29. kolejki III Ligi.

W 3. minucie meczu, po faulu na Bartłomieju Smuczyńskim, czerwoną kartkę zobaczył środkowy obrońca Motoru, Bartosz Walenciak. Pomimo gry w osłabieniu to drużyna Motoru Lublin w pierwszej połowie zdobyła gola. W 39. minucie, po dośrodkowaniu Grzegorza Bonina piłkę w siatce umieścił napastnik gości Mateusz Majewski. Po zmianie stron, gospodarze kilka razy zagrozili bramce drużyny z Lublina. Jednak w 59. minucie napastnik Motoru Szymon Rak po dokładnym podaniu Tomasza Brzyskiego podwyższył prowadzenie na 2:0.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

KSZO ruszył do odrabiania strat. W 66. minucie bramkę kontaktową zdobył napastnik Michał Grunt, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Filipa Rogozińskiego. Do końca spotkania ostrowczanie próbowali odrobić straty. Motor jednak bronił się bardzo skutecznie. Pomimo przewagi liczebnej na boisku, KSZO 1929 przegrał mecz 1:2. Najbliższy mecz pomarańczowo-czarni, rozegrają na wyjeździe w Sandomierzu z miejscową Wisłą. Początek spotkania o godzinie 16:00.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Motor Lublin 1:2 (0:1)

0:1 Mateusz Majewski ( 40 minuta )
0:2 Szymon Rak ( 59 minuta )
1:2 Michał Grunt ( 66 minuta )

KSZO: Frątczak – Miłek, Kardas (76 Madej), Mężyk, Rogoziński – Łokieć, Puton, Burzyński (46 Bełczowski), Kapsa – Smuczyński (62 Chrzanowski), Grunt.
Motor: Olszewski – Cichocki, Ranko, Waleńcik, Brzyski, Gałecki, Poźniak (85 Sz. Kamiński), Rak (87 Nowak), Bonin, D. Kamiński, Majewski (67 Paluch).