Pobiegną po szczęście

  • 09.05.2019, 10:19 (aktualizacja 09.05.2019, 15:53)
  • Bartek Gębusia
Pobiegną po szczęście
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy "OstroBiec" organizuje bieg charytatywny na wsparcie zajęć z zooterapii i dogoterapii dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu Świętokrzyskim. 19 maja 2019 roku odbędzie się 1 Bieg Charytatywny "Ostrobiec" po szczęście" na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego "Gutwin".  Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, którzy aktywnie chcą spędzić czas, przy tym pomóc w szczytnym celu. 

Ruch polepsza wydajność umysłową. Regularne ćwiczenia obniżają prawdopodobieństwo stanów depresyjnych. Sport daje poczucie satysfakcji i nasza samoocena wzrasta. Aktywność fizyczna to najlepsza forma terapii dla osób niepełnosprawnych. Dla osób niepełnosprawnych każdy rodzaj zajęć i terapii musi być dostosowany indywidualnie. Zespół Szkół Specjalnych posiada pełną gamę zajęć dla swoich podopiecznych. Szkoła prowadzi zooterapię, te zajęcia są kosztowne z tej okazji zorganizowany zostanie 1 Bieg Charytatywny "Ostrobiec po szczęście".

Harmonogram:

-Bieg Wspólny - 10:30 (1 km)
-Bieg Główny - 11:00 (10 km)
-Nordic Walking - 11:00 (3,5 km)


Zapisy dostępne są na stronie: www.zapisy.ostrobiec.pl lub w biurze zawodów przed rozpoczęciem wydarzenia. 
Więcej szczegółów już niebawem.

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe