WSZ ma nowego dyrektora

  • 09.05.2019, 09:00
  • Nina Dukielska
WSZ ma nowego dyrektora fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Podziel się:

Oceń:

Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Kielcach pokieruje Bartosz Stemplewski, taką decyzję podjął Zarząd Województwa Świętokrzyskiego.

Na konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Zespolonego w Kielcach wpłynęły 4 oferty. O stanowisko ubiegali się: Jacek Jaworski, Grzegorz Lasaka, Wiesław Rodzima i Bartosz Stemplewski.

Na posiedzeniu komisji konkursowej (16 kwietnia 2019 roku) stwierdzono, że Wiesław Rodzima nie spełnia wymogów formalnych. Tym samym do drugiego etapu dopuszczono trzy kandydatury.

Ostatecznie, po tajnym głosowaniu, bezwzględną większością głosów, na stanowisko dyrektora Szpitala Zespolonego komisja rekomendowała Bartosza Stemplewskiego. Wynik postępowania konkursowego został usankcjonowany decyzją Zarządu Województwa.

Bartosz Stemplewski został powołany na stanowisko dyrektora WSZ z dniem podjęcia uchwały przez Zarząd Województwa tj. 8 maja 2019 roku. Umowę zawarto na okres 6 lat.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe