ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Święto Pracy 2019 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • 01.05.2019, 13:00
  • Klaudia Cybulska
Święto Pracy 2019
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, popularnie zwany 1 Maja jest obchodzony od 1890 roku. W Polsce od 1950 roku Święto Pracy jest świętem państwowym, ustawowo wolnym.

Ostrowieckie obchody Święta Pracy zorganizowała Rada Powiatowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej wspólnie  z przedstawicielami związków zawodowych. Tradycyjnie już na skwerze przy kinie Etiuda, o godzinie 11.00 spotkali się uczestnicy wydarzenia i wspólnie przemaszerowali na ostrowiecki Rynek, gdzie wysłuchano okolicznościowych przemówień a następnie delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

🎥   Zobacz relację wideo 

Klaudia Cybulska

Zdjęcia (55)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdzichu
Zdzichu 01.05.2019, 22:33
Piękny pochód, maszerowały tłumy, z Wólczanki dwie,do tego lanserki z Urzędu Miasta i reszta 80+. To był przedostatni pochód w Ostrowcu.

Pozostałe