Zagrali o Puchar Prezesa Zarządu Zakładów Doskonalenia Zawodowego

  • 25.04.2019, 16:08 (aktualizacja 25.04.2019, 17:03)
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Tym razem nie w szkolnej ławce, nie w mundurach ale na sportowo. Uczniowie Zakładów Doskonalenia Zawodowego z trzech województw rywalizowali w turnieju piłki nożnej chłopców. Jak zgodnie twierdzą sport to dla nich chleb powszedni.

Interesują się sportem od najmłodszych lat. Aktywność fizyczna daje im mnóstwo radości i pozytywnie wpływa na organizm. Godziny ciężkich treningów, pot, serce włożone w przygotowanie przed turniejem oraz samo to wydarzenie było świetną okazją do integracji. Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Prezesa Zarządu Zakładów Doskonalenia Zawodowego w Kielcach organizowany został w pierwszą rocznicę nadania imienia Tadeusza Kościuszki Niepublicznemu Technikum w Ostrowcu Świętokrzyskim. Słoneczny dzień, uśmiechy na twarzach zawodników, a przede wszystkim zdrowa rywalizacja tak wyglądało to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez sportowych Niepublicznego Technikum im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe