ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Zaginął Karol Wojtyła. Policja prosi o pomoc

  • 24.04.2019, 11:55 (aktualizacja 25.04.2019, 09:17)
  • Nina Dukielska
Zaginął Karol Wojtyła. Policja prosi o pomoc KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim
Podziel się:
Oceń:
Policja poszukuje zaginionego 37 – letniego mieszkańca powiatu ostrowieckiego Karola Wojtyły.

Zaginiony ostatni raz widziany był 17 kwietnia 2019 roku. Tego dnia w godzinach porannych wyszedł z domu i pojechał do pracy do Starachowic. Ostatni kontakt z rodziną nawiązał w dniu 18 kwietnia, od tego czasu nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny.

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

W chwili zaginięcia prawdopodobnie mógł być ubrany w spodnie jeansowe, kurtkę w kolorze brązowo - szarym, buty sportowe grafitowe.

Rysopis zaginionego:

wzrost 178 cm, włosy krótkie proste w kolorze ciemny blond, nos prosty, oczy zielono-niebieskie, uszy małe, brak górnej jedynki w uzębieniu. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne w czarnych plastikowych oprawkach. Posiada znaki szczególne w postaci tatuaży na przedramionach, ramieniu i nodze.

Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Karola Wojtyły bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. (41) 2671205 lub (41) 2671382 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997 lub 112.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe