ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Przedszkole i Szkoła Specjalna "Promyk"

  • 17.04.2019, 09:43 (aktualizacja 27.04.2019, 15:05)
  • Klaudia Cybulska
Przedszkole Specjalne "Promyk"
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Przedszkole Specjalne "Promyk" oraz Szkoła Specjalna "Promyk" to placówki wspomagające rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych. To miejsca gdzie dziecko znajduje bezpieczeństwo, opiekę i edukację w mniej liczebnie grupie niż w zwykłych placówkach. Nauczyciele wprowadzają  dzieci w otaczający, mało znany im świat, czyniąc ich uczestnikami życia społecznego na miarę ich możliwości. 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Klaudia Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe