ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

"Pajacyk" zaprasza do siebie

  • 16.04.2019, 13:10 (aktualizacja 16.04.2019, 17:52)
  • Katarzyna Kurek
Niepubliczny żłobek "Pajacyk" zaprasza do siebie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Dla wielu rodziców to przełomowy moment. Mała pociecha idzie do żłobka. Stres rodziców jednak szybko mija, kiedy drzwi otwiera taka placówka jak Niepubliczny Żłobek "Pajacyk" w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Niektórzy rodzice przygodę z "Pajacykiem" rozpoczęli nawet kilkanaście lat temu, kiedy posyłali swoje najstarsze pociechy. Teraz wybór żłobka dla kolejnego dziecka był dla nich oczywisty. 
Poza tym, że w żłobku maluchy mają zapewnioną opiekę to panie starają się wychowywać, edukować i jak najlepiej przygotować dzieci do kolejnych etapów życia. Ogromnym udogodnieniem dla rodziców jest to, że placówka funkcjonuje przez około 12 godzin, od 5:30 do 18:00. 
Maluchy często w żłobku spędzają większość dnia, ale na nudę nie mogą narzekać. Tu każdy dzień jest inny, jeden ciekawszy od drugiego. Każda grupa wiekowa ma zajęcia dostosowane do swoich potrzeb. 
Każdy rodzice chce otoczyć swoje pociechy możliwie najlepszą opieką już od pierwszych dni życia. Podjęcie decyzji o posłaniu kilkumiesięcznego dziecka do żłobka jest jedną z najtrudniejszych, ale żłobek to świetna alternatywa dla rodziców, chcących powrócić do pracy jak najszybciej. 
"Pajacyk" istnieje od 2001 r. Początkowo placówka funkcjonowała jako Niepubliczny żłobek "Pajacyk", do którego uczęszczało zaledwie 20 dzieci. Teraz do żłobka uczęszcza 70 maluchów, a do oddziału przedszkolnego 165. Pajacyk wychowuje już kolejne pokolenie. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe