WESOŁYCH ŚWIĄT
WESOŁYCH ŚWIĄT
WESOŁYCH ŚWIĄT

Piękne życzenia i świąteczny stół dla podopiecznych ŚDS

  • 12.04.2019, 13:36 (aktualizacja 12.04.2019 16:12)
  • Katarzyna Kurek
Piękne życzenia i świąteczny stół dla podopiecznych ŚDS
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim każdego roku, tuż przed świętami Wielkanocnymi spotykają się z pracownikami podczas wielkanocnego śniadania.

Ksiądz Paweł Anioł poświęcił przygotowane potrawy, gdzie "królowało jajko", ale nie zabrakło też innych wielkanocnych dań, następnie na wzór tradycji pracownicy wraz z podopiecznymi podzielili się święconym jajkiem.
Do serc podopiecznych zawitał świąteczny nastrój, wszyscy życzyli sobie samych dobroci, ale przede wszystkim zdrowia. Również na ręce pracowników domu złożono podziękowania za poświęcenie i zaangażowanie. To był wyjątkowy czas, czas na refleksje, rozmowy, cieszenie się sobą nawzajem. Takie spotkania są bardzo ważne dla wszystkich, dają im poczucie wspólnoty i jedności. 
Wielkanocne śniadanie to już tradycja, co roku wszyscy spotykają się przy jednym stole w tym przedświątecznym okresie. Podopieczni zaangażowali się w przygotowania zarówno posiłków, jak i wielkanocnych dekoracji, które pojawiły się na stołach. 
 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe