ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Szpital nadal bez dyrektora. Będzie drugi konkurs

  • 11.04.2019, 16:15 (aktualizacja 12.04.2019, 16:10)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Komisja wybrała, Zarząd Powiatu nie powołał
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Na zwołanej w czwartek na godzinę 15.00 konferencji prasowej starosta Marzena Dębniak poinformowała lokalne media, że w najbliższych dniach zostanie ogłoszony kolejny konkurs na stanowisko dyrektora szpitala w Ostrowcu.

Konkurs na dyrektora ostrowieckiego szpitala ogłoszony w marcu został rozstrzygnięty. Z pośród siedmiu kandydatów, którzy przystąpili do konkursu na stanowisko dyrektora ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim komisja konkursowa wyłoniła Mariana Pytlewskiego z Kielc, byłego dyrektora szpitala w Czerwonej Górze, obecnie  emeryta, prowadzącego własną działalność w branży medycznej. Zarząd Powiatu postanowił jednak,  że nie podpisze umowy z tym kandydatem, ponieważ przedstawiony przez niego program nie gwarantuje obniżenia zadłużenia placówki. Obecnie dług szpitala wynosi 16,5  miliona złotych. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

Zarząd Powiatu podjął decyzję, że w ciągu 8 dni ogłosi drugi konkurs. Obowiązki dyrektora ZOZ nadal będzie pełniła Aldona Jarosińska.

Więcej informacji wkrótce na antenie Lokalna.TV.

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AJ
AJ 14.04.2019, 22:21
Dlaczego nie chcą dać szansy komuś z zewnątrz?
Józek
Józek 14.04.2019, 22:18
Zanim wybiorą dyrektora, to szybciej zamkną szpital. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Lekarze odchodzą, pielęgniarki i położne są zwalniane.
wściekły
wściekły 13.04.2019, 14:36
a miało być od nowa. a miało być pięknie. a miało nie wiać w oczy nam. I co... i to samo, chociaż nie... gorzej.

Pozostałe