Szkoła czeka na młodych muzyków

  • 10.04.2019, 14:26 (aktualizacja 10.04.2019, 16:29)
  • Artur Sitarski
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim od wielu lat wspiera rozwój początkujących muzyków. 9 kwietnia otworzyła swoje drzwi przed przyszłymi uczniami.

Już niebawem rozpoczną się wstępne egzaminy do ostrowieckiej szkoły muzycznej. Rekrutacja prowadzona będzie do klas fortepianu, skrzypiec, akordeonu, perkusji i innych. Olbrzymią rolę w rozwijaniu zainteresowania muzyką odgrywają również rodzice, którzy są dla dzieci jednym z pierwszych i najważniejszych słuchaczy. 
Julia jest uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej w Ostrowcu. Gra na skrzypcach dodaje Julii pewności siebie, rozwija ją emocjonalnie i uwrażliwia na otaczający nas świat. Już od najmłodszych lat warto dostarczać dzieciom jak najwięcej bodźców muzycznych, które mają duży wpływ na rozwój wrodzonych zdolności i talentów dziecka. Muzyka wzbogaca, rozwija wyobraźnię, pozytywnie wpływa na osobowość człowieka, jego nastroje i emocje.

W głowie kierownictwa placówki pojawiają się również nowe pomysły na wzbogacenie edukacyjnej oferty.
 

Artur Sitarski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe