Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

"Zdolne bestie" z Ćmielowa

  • 09.04.2019, 12:46 (aktualizacja 09.04.2019, 16:25)
  • Katarzyna Kurek
"Zdolne bestie" z Ćmielowa
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Lokalna Grupa Działania "Krzemienny Krąg", tym razem wyszła z inicjatywą dla młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów. 

W lutym 2019 r. uczniowie wzięli udział w warsztatach, na których doskonaliła umiejętności autoprezentacji i technik prezentacyjnych. Udział w projekcie ma budować wśród uczniów postawy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i aktywności w środowisku lokalnym. 
Uczestnicy projektu mogą wykazać się inicjatywą dla lokalnej społeczności, dla swoich rówieśników, seniorów czy innych grup społecznych. Pięcioosobowa drużyna z Ćmielowa jest na końcowym etapie realizacji swojego pomysłu. 
Efekty pracy zostaną przedstawione podczas wielkiego finału 20 maja. W tym przedsięwzięciu udział bierze 6 szkół i spośród sześciu pomysłów zostaną wybrane trzy, które otrzymają dofinansowanie na realizację swojego pomysłu. 

Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna
Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna
Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna

"Uczestnicy w dowolny sposób zaprezentują swoje projekty. Mogą to być np. występy słowno - muzyczne" - mówi organizator i prezes stowarzyszenia, Jarosław Kuba


Opiekunowie poszczególnych grup brali udział w specjalnym szkoleni i to właśnie oni wytypują trzy najlepsze zespoły. 

W finale zwycięży zespół, który opracuje najciekawszą koncepcję i dokona najlepszej prezentacji. Nagrodą w konkursie za I miejsce jest 5 tys. zł na realizację zaprezentowanego projektu, grupa, która uzyska II miejsce otrzyma 3 tys. zł, zespół z III miejscem dostanie 2 tys zł.

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe