• 08.04.2019, 15:57 (aktualizacja 08.04.2019, 16:55)
  • Damian Stachera
Podziel się:
Oceń:
W sobotę, piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rozegrali mecz 22. kolejki III ligi grupy IV. W Daleszycach ostrowieccy piłkarze przegrali 2:1 z miejscowym Spartakusem

III-ligowe derby województwa Świętokrzyskiego, zapadną w pamięć piłkarzom ostrowieckiego KSZO. Pierwsza połowa spotkania, z dużo niżej notowanym rywalem w tabeli ligowej zakończyła się 0:0. W drugiej odsłonie wynik spotkania otworzył w 56 minucie spotkania piłkarz gospodarzy Bartosz Sot. W 61. minucie meczu, wyrównał napastnik KSZO Michał Grunt. Wynik spotkania ustalił Piotr Ostrowski 71. minucie. Najbliższe spotkanie zawodnicy KSZO 1929 rozegrają na własnym stadionie w środę 10 kwietnia z Podlasiem Biała Podlaska. Początek spotkania o godzinie 17.00.