Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Jest pomysł na „Przedszkole biegowe”

  • 06.04.2019, 14:36 (aktualizacja 06.04.2019, 14:49)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Jest pomysł na „Przedszkole biegowe” fot. MOSiR
Podziel się:
Oceń:
W każdą niedzielę od 9.30 do 10.30 organizatorzy akcji "Biegam bo lubię" chcą zaprosić na Gutwin najmłodszych adeptów biegania, dzieci w wieku 4 lat i starszych pod opieką dorosłych.

Cykl zajęć "Biegam Bo Lubię" w Ostrowcu  zainaugurowany został 2 kwietnia. Zajęcia biegania w ośrodku "Gutwin" odbywają się, w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18.30 oraz w każdą niedzielę o godzinie 9.30. Są to zajęcia prowadzone pod okiem instruktorów lekkiej atletyki, skierowane do początkujących biegaczy i wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z bieganiem.  

Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna
Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna
Akademicka Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna

Jak zapewniają organizatorzy:

Miesiąc systematycznych treningów, np. w ramach akcji Biegam Bo Lubię, powinno pozwolić amatorowi biegania spróbować w maju swoich sił w biegu na dystansie 5 km. P ierwszą taką okazją będzie zaplanowany na 1 maja w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin „Bieg po zdrowie”, w ramach którego MOSiR zaproponuje udział w biegu na dystansie jednego i pięciu „gutwinów” (okrążeń wokół zbiorników wodnych na Gutwinie).  To będzie też generalny sprawdzian przed inauguracyjną rundą cyklu biegów „VII MosirGutwinRun 2019”, która odbędzie się półtora tygodnia później, a więc 12 maja.

 

#LokalniejestFajnie

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe