#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Dwie promesy na drogi lokalne w Ćmielowie

  • 14.03.2019, 16:14 (aktualizacja 14.03.2019 16:59)
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Dwie promesy na drogi lokalne w Ćmielowie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Promesy na zadania związane z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych na kwotę ponad 53 milionów z budżetu państwa trafiły do jednostek samorządu terytorialnego w województwie świętokrzyskim.

Ministerstwo przyznało dla 46 powiatów i gmin naszego województwa promesy na łączną kwotę 52 872 000 zł. Pieniądze te przeznaczone zostaną na wykonanie 160 zadań związanych z przebudową bądź remontem dróg gminnych i powiatowych uszkodzonych w wyniku klęsk żywiołowych. Łącznie zostanie odbudowanych około 117 km dróg powiatowych i gminnych oraz 2 mosty.

Gmina Ćmielów otrzymała kwotę dofinansowania w wysokości 825 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na przebudowa drogi gminnej w Łysowodach o długości 433 metry oraz na przebudowę drogi Kolonia Przeuszyn - Kolonia Rosochy o długości 680 metrów.

Przyznane w lutym promesy pozwolą na przystąpienie do jeszcze jednej ważnej inwestycji na terenie gminy Ćmielów. Powiat ostrowiecki z przeznaczeniem na stabilizację skarpy w Ćmielowie otrzymał 3 788 000 zł 

 

 

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe