PO apeluje do PiS: Nie marginalizujcie świętokrzyskiego

  • 12.03.2019, 15:16 (aktualizacja 12.03.2019, 16:28)
  • Artur Sitarski
PO apeluje do PiS: Nie marginalizujcie świętokrzyskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Platforma Obywatelska regionu świętokrzyskiego apeluje do prezesa Jarosława Kaczyńskiego w sprawie powstrzymania marginalizacji województwa. Chodzi o inwestycje drogowe. W tej sprawie Zarząd PO podjął stosowną uchwałę.

W uzasadnieniu do uchwały Platforma Obywatelska zaznacza, że za jej rządów w województwie świętokrzyskim wybudowano 110 km dróg krajowych, natomiast Prawo i Sprawiedliwość przez ostatnie 4 lata zbudowało niecałe 12 km. Jako przykład największych zaniedbań członkowie PO wskazują drogę S74. PiS według PO zaniedbał również budowę obwodnic. W regionie miały ich powstać cztery. Chodzi tu o obwodnice Morawicy, Opatowa, Ostrowca Świętokrzyskiego i Wąchocka.

Obradujący w Ostrowcu Świętokrzyskim wojewódzki Zarząd PO poruszał również kwestie zbliżającej się kampanii wyborczej, list do Europarlamentu oraz podjął uchwałę dotyczącą powołania koła Platformy Obywatelskiej w Ćmielowie.
 

Artur Sitarski

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tylko PO
Tylko PO 16.03.2019, 14:07
Drodzy Przyjaciele z Platformy!
Wszystko ładnie i pięknie ale rzeczywistość nie jest tak piękna jak twierdzicie. Wystarczy przeczytać artykuł z linka.
http://www.radio.kielce.pl/pl/…

Jak widać prawda leży po środku. Jak to mawiają, przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli.
Pozdrawiam kolegów i koleżanki z Platformy Obywatelskiej.
real
real 13.03.2019, 14:49
gdybyście chcieli pomocy dla Starachowic to ten osobnik może by i coś zrobił... ale reszta tego regionu to dla niego jakaś abstrakcja
PO
PO 13.03.2019, 12:26
Nie zabierzemy Wam nic a oddamy wszystko co zabrał PiS.
opla
opla 12.03.2019, 21:43
https://ostrowiecka.pl/2019/03…

Pozostałe