×

Policja poszukuje świadków włamań do samochodów

  • 12.03.2019, 14:24 (aktualizacja 12.03.2019 16:13)
  • Nina Dukielska
Policja poszukuje świadków włamań do samochodów
Podziel się:
Oceń:
Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Skoda oraz usiłowania kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Peugeot, do których doszło w nocy z 2 na 3 marca 2019 roku na ulicy Focha w Ostrowcu Świętokrzyskim .

W związku z powyższym policja zwraca się z prośbą do osób będących świadkami tego zdarzenia bądź posiadających jakiekolwiek informacje co do jego okoliczności o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim,  ul. Al. 3-go Maja 9 bądź telefonicznie pod numerem telefonu (41) 26 71 368 lub całodobowo pod nr 112.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe