#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Policja poszukuje świadków włamań do samochodów

  • 12.03.2019, 14:24 (aktualizacja 12.03.2019 16:13)
  • Nina Dukielska
Policja poszukuje świadków włamań do samochodów
Podziel się:
Oceń:
Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Skoda oraz usiłowania kradzieży z włamaniem do pojazdu marki Peugeot, do których doszło w nocy z 2 na 3 marca 2019 roku na ulicy Focha w Ostrowcu Świętokrzyskim .

W związku z powyższym policja zwraca się z prośbą do osób będących świadkami tego zdarzenia bądź posiadających jakiekolwiek informacje co do jego okoliczności o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim,  ul. Al. 3-go Maja 9 bądź telefonicznie pod numerem telefonu (41) 26 71 368 lub całodobowo pod nr 112.

Nina Dukielska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe