#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Uczniowie "Staszica" w POLSACIE

  • 12.03.2019, 13:17 (aktualizacja 18.03.2019 15:44)
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Uczniowie "Staszica" w POLSACIE LO Nr I im. St. Staszica
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie LO Nr I im. Stanisława Staszica, którzy w ubiegłym roku uczestniczyli w nagrywaniu kilku odcinków kultowego teleturnieju - Koło Fortuny, również teraz - 4 marca 2019 roku, mieli okazję wziąć udział w jednym z nowszych i cieszącym się dużą sympatią widzów telewizyjnym show - Śpiewajmy razem. All Together Now!

 

Jest to program rozrywkowy, nadawany przez telewizję Polsat od 5 września 2018 roku. Biorą w nim udział muzyczni wykonawcy, którzy prezentują swoje umiejętności wokalne przed 100-osobową komisją jurorską, której kapitanem jest Beata Kozidrak. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i „zaśpiewa razem” z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik (każdy śpiewający juror, który dołącza do śpiewania, to jeden punkt dla uczestnika).

W jednym odcinku rywalizuje ośmiu zawodników, a najlepsi trafiają do tzw. Top 3. Uczestnik z najwyższą liczbą punktów automatycznie przechodzi do odcinka finałowego, a pozostała dwójka mierzy się w pojedynku. Do odcinka finałowego przechodzi w sumie dwóch uczestników. 

Uczniowie Staszica towarzyszyli przy nagrywaniu „wiosennego” odcinka, który emitowany będzie już 20 marca o 20.30 w telewizji Polsat. Dla licealistów największym zaskoczeniem był fakt, że odcinek, którego emisja telewizyjna trwa około 66 minut, w studiu nagrywany jest aż 6 godzin! Zebrani mogli zobaczyć „od kuchni”, jak wygląda praca na planie. Wcale nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać widzom przed telewizorem. Mimo iż ekipa jest bardzo zgrana i każdy wie, co w danej chwili musi robić, to niestety nie może się obyć bez powtórzeń niektórych ujęć. Studio jest przestronne i nowoczesne. Na planie panuje miła, pogodna i lekka atmosfera, a twórcy, od których wręcz emanuje pozytywna energia - są niezwykle przyjaźni. Prowadzący program - Mariusz Kałamaga także poza kamerami okazał się przesympatyczną osobą. Swoim pozytywnym myśleniem i dobrym humorem zarażał wszystkich wokół, przez co zarówno widownia, jak i uczestnicy czuli się swobodnie. W każdym tego typu programie występuje osoba, jaką jest animator publiczności, czyli ktoś, kogo w telewizji nie widać, ale odgrywa bardzo ważną rolę. Zadaniem owej postaci jest kierowanie odpowiednimi reakcjami publiczności. Dzięki wesołemu i żywiołowemu usposobieniu animatora, entuzjazm udzielił się reszcie uczestników, przez co nagrywanie odcinka nie było jedynie pracą, a przede wszystkim świetną zabawą! 

Podsumowując, wizyta w All Together Now była wspaniałą przygodą i niezwykłą zabawą.

Już niedługo kolejny wyjazd na plan telewizyjnego show - tym razem będziemy oklaskiwać uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. 

 

- Kinga Nowak uczennica klasy III D

LO Nr I im. St. Staszica

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe