#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Ruszają zgłoszenia na Regionalne Targi Pracy

  • 11.03.2019, 10:59 (aktualizacja 11.03.2019 17:39)
  • Nina Dukielska
Ruszają zgłoszenia na Regionalne Targi Pracy PUP w Ostrowcu Świętokrzyskim
Podziel się:
Oceń:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach organizują 12 kwietnia 2019 roku Regionalne Targi Pracy.

Firmy, które zgłoszą się do organizatorów Regionalnych Targów Pracy będą miały zapewnione bezpłatne stoisko. Wystarczy jak najszybciej wypełnić stosowny druk zgłoszenia (druk do pobrania w załączniku) i przesłać na adres [email protected].  Liczba wystawców jest ograniczona. Ostateczny termin zgłoszeń mija 5 kwietnia 2019 roku.

Regionalne Targi Pracy to idealne miejsce do znalezienia pracowników, dotarcia do grona studentów i absolwentów różnych uczelni, okazja do promocji swojej firmy, wzmocnienia marki firmy oraz dotarcia z ofertą wystawcy do zwiedzających.

Informacje na temat Targów Pracy dostępne będą na stronie internetowej http://ostrowiec.praca.gov.pl/, na FB (#CentrumObslugiPracodawcy) oraz bezpośrednio u pośrednika pracy w dziale Centrum Aktywizacji Zawodowej, tel. 41 2654208 wew. 299.

 

Nina Dukielska

Załączone pliki do pobrania (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe