#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
#lokalniejestfajnie
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"
Trwa rekrutacja w "Konarskim"

Przybyło nam strażaków ratowników OSP

  • 11.03.2019, 10:02 (aktualizacja 11.03.2019 10:44)
  • Nina Dukielska
Przybyło nam strażaków ratowników OSP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim
Podziel się:
Oceń:
5 marca 2019 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się egzamin stanowiący zwieńczenie czterotygodniowego szkolenia podstawowego strażaków ratowników ochotniczej straży pożarnej.

Do egzaminu składającego się z części teoretycznej oraz praktycznej przystąpiło 21 strażaków-ochotników. Ukończenie szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP jest jednym z najważniejszych warunków uprawniających do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Wszyscy uczestnicy szkolenia poznali podstawowe zasady ochrony przeciwpożarowej i ochrony ludności.

Ponadto druhowie wzbogacili swoją wiedzę o zagadnienia związane z taktyką gaszenia pożarów, organizacją akcji ratowniczo-gaśniczych, a także zapoznali się i ćwiczyli ze sprzętem ratowniczym. W zakresie szkolenia znalazły się także elementy musztry i służby wewnętrznej. Wszystkie zajęcia składały się z części teoretycznej i praktycznej, które poprzedzone były szkoleniem z zakresu BHP. Zajęcia podczas szkolenia prowadzili strażacy z KP PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim.
 

Nina Dukielska

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 8.04.2019, 23:35
Brawo!nie ma to jak fajny strazak np.Michal :)z gasnicą się urodził..

Pozostałe